Konkurs biblioteczny

Biblioteka szkolna serdecznie zaprasza uczniów klas I-III do wzięcia udziału w konkursie plastycznym pt. „Mój ulubiony bohater książkowy”. Format pracy – A4 lub A3, technika wykonania dowolna.

Uczniów klas IV-VIII zachęcamy do konkursu literackiego pt. „Poleć koledze/koleżance książkę godną przeczytania”. Napisz kilka zdań (max. 15), które potrafią przekonać do sięgnięcia po tę pozycję książkową.

Prace, zarówno plastyczne jak i literackie, należy dostarczyć do biblioteki szkolnej po powrocie do szkoły.