Konkurs Eko-moda

Konkurs Eko-moda

Wychowankowie naszej świetlicy wzięli udział w konkursie EKO-MODA. Celem konkursu było zaprojektowanie i zaprezentowanie ubioru lub innej części garderoby z surowców wtórnych. Prace można było wykonać dowolną techniką w formie rysunku lub wykonać strój.

Uczestnicy wykazali się pomysłowością i kreatywnością w tworzeniu strojów, a jury przyznało następujące nagrody:

  • I miejsce – Maja Chudeusz i Mirosława Dziuba z klasy 3a,
  • I miejsce – Zosia Chudeusz z klasy 1 a,
  • wyróżnienia: Liwia Joniec z klasy 1a, Zofia Baca z klasy 2a oraz Anna Harnowska, Maja Szafarz i Zuzanna Zając z klasy 2a.

Joanna Szafraniec

fot. Kinga Bacik

Skip to content
Deprecated: trim(): Passing null to parameter #1 ($string) of type string is deprecated in /home/sptarnow/domains/sp1tarnow.pl/public_html/wp-content/plugins/simple-lightbox/includes/class.utilities.php on line 545