Konkurs ekologiczny dla świetliczaków

Konkurs ekologiczny dla świetliczaków

Serdecznie zapraszamy dzieci uczęszczające do świetlicy szkolnej  do wzięcia udziału w szkolnym konkursie „Eko-moda” organizowanym przez nauczycieli świetlicy SP 1.

Osoby chętne prosimy o przygotowanie stroju ekologicznego (części garderoby)  lub elementu np. biżuterii, kapeluszy itp. wykonanych z surowców wtórnych takich jak: papier, karton, opakowania po napojach, butelki PET, zakrętki, torby foliowe, gazety, rolki papierowe, puszki itp.

Prace prosimy wykonać i przynieść do świetlicy szkolnej do 11.05.2022 r.

Szczegóły konkursu w regulaminie do pobrania.

Serdecznie zapraszamy!!!!!!

Nauczyciele świetlicy szkolnej

Skip to content
Deprecated: trim(): Passing null to parameter #1 ($string) of type string is deprecated in /home/sptarnow/domains/sp1tarnow.pl/public_html/wp-content/plugins/simple-lightbox/includes/class.utilities.php on line 545