Konkurs „Jak powstała książka?”

Konkurs „Jak powstała książka?”

Z okazji Dnia Bibliotek i Bibliotekarza obchodzonego dorocznie 8 maja zorganizowano konkurs wiedzy pod hasłem „Jak powstała książka?”. Celem konkursu było rozbudzenie ciekawości poznawczej uczniów oraz podkreślenie znaczenia roli biblioteki w życiu człowieka.

W konkursie wyłoniono czterech zwycięzców:

  • Weronikę Pach z klasy 8 d
  • Oliwię Kierońską z klasy 4 b
  • Nikolę Dymon z klasy 6 b
  • Amelię Bardowską z klasy 6 b.

Zwycięzcom gratulujemy!

Zobacz opis zawodu:

Organizatorzy:

Magdalena Szpunar, Bernadetta Rynkar oraz Magdalena Sowa-Hebda

Skip to content
Deprecated: trim(): Passing null to parameter #1 ($string) of type string is deprecated in /home/sptarnow/domains/sp1tarnow.pl/public_html/wp-content/plugins/simple-lightbox/includes/class.utilities.php on line 545