Konkurs „Kto jest kim?”

Konkurs „Kto jest kim?”

Zapraszamy wszystkich uczniów do wzięcia udziału w konkursie pt. „Kto jest kim?” zorganizowanym przez Samorząd Szkolny z okazji Dnia Nauczyciela.

Konkurs polega na rozpoznaniu nauczycieli na zdjęciach z czasów ich dzieciństwa. Zdjęcia wiszą w gablocie, na I piętrze obok sali nr 9.

W głównym sekretariacie znajduje się pudełko, do którego należy wrzucić kartki z odpowiedziami. Na kartce prosimy napisać swoje imię i nazwisko, klasę oraz numery zdjęć od 1-14 a obok numerów imię i nazwisko rozpoznanego nauczyciela.

Na odpowiedzi czekamy do piątku, do godz. 14.15. Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi w poniedziałek, na apelu z okazji Dnia Nauczyciela.

Skip to content
Deprecated: trim(): Passing null to parameter #1 ($string) of type string is deprecated in /home/sptarnow/domains/sp1tarnow.pl/public_html/wp-content/plugins/simple-lightbox/includes/class.utilities.php on line 545