Konkurs na kartkę wielkanocną

Konkurs na kartkę wielkanocną

Przed Świętami Wielkanocnymi uczniowie klas IV-VII mogli wziąć udział w szkolnym konkursie plastycznym na najładniejszą kartkę świąteczną. Jury w składzie: p. Magdalena Kossoń, p. Bernadetta Rynkar i p. Sylwia Szafarz-Zakrzewska oceniło prace w dwóch kategoriach wiekowych: klasy IV-V oraz klasy VI-VII. Oto wyniki:

klasy IV-V:

  • I miejsce – Nikola Bujak
  • II miejsce – Oliwia Szumlańska
  • III miejsce – Gabriela Płoskonka
  • wyróżnienia: Maja Trzoch i Wiktoria Małochleb

klasy VI-VII:

  • I miejsce – Vanessa Bujak
  • II miejsce – Kamil Łabędź
  • III miejsce – Oliwia Prusak

Nagrodzone prace:

Sylwia Szafarz-Zakrzewska

Skip to content
Deprecated: trim(): Passing null to parameter #1 ($string) of type string is deprecated in /home/sptarnow/domains/sp1tarnow.pl/public_html/wp-content/plugins/simple-lightbox/includes/class.utilities.php on line 545