Konkurs piosenki francuskiej

Konkurs piosenki francuskiej

Miło nam poinformować, że nasza uczennica  Oliwia Rabiasz z klasy II B zajęła III miejsce w XIX Międzyszkolnym Konkursie Piosenki Francuskiej, który odbył się 2 czerwca 2017r. w auli IV LO  w Tarnowie-Mościcach. Oliwia zaśpiewała piosenkę Indili ” Mini world”. Tematem tegorocznej edycji konkursu była „Chanson contemporaine” piosenka współczesna. Tym bardziej gratulujemy, gdyż w kategorii szkół gimnazjalnych rywalizowało aż 15  wykonawców. Więcej informacji oraz galeria zdjęć dostępne są  na oficjalnym portalu miasta Tarnowa.

Skip to content
Deprecated: trim(): Passing null to parameter #1 ($string) of type string is deprecated in /home/sptarnow/domains/sp1tarnow.pl/public_html/wp-content/plugins/simple-lightbox/includes/class.utilities.php on line 545