Konkurs plastyczno-językowy dla klas 1-3

Konkurs plastyczno-językowy dla klas 1-3

Nauczyciele języka angielskiego  zapraszają  uczniów klas 1-3 Szkoły Podstawowej do wzięcia udziału w konkursie plastycznym na Wielkanocną Kartkę Świąteczną. Zadaniem uczniów będzie wykonanie kartki świątecznej z wykorzystaniem dowolnej techniki / technik  plastycznych. Kartka ma być wykonana w formacie A6 (10 cm / 14 cm) i zawierać życzenia świąteczne w języku angielskim, zamieszczone wewnątrz kartki.

Przy ocenie prac komisja będzie brać pod uwagę kreatywność (w tym samodzielność), staranność wykonania pracy oraz poprawność językową. Prace należy składać u nauczycieli języka angielskiego do dnia 23 marca b.r. (piątek).

Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w konkursie!

Skip to content
Deprecated: trim(): Passing null to parameter #1 ($string) of type string is deprecated in /home/sptarnow/domains/sp1tarnow.pl/public_html/wp-content/plugins/simple-lightbox/includes/class.utilities.php on line 545