Konkurs plastyczny „Barwy jesieni” w świetlicy szkolnej

Konkurs plastyczny „Barwy jesieni” w świetlicy szkolnej

Trwająca jesień była inspiracją do zorganizowania w świetlicy szkolnej konkursu plastycznego pt. „Barwy jesieni”. Zadaniem uczniów było wykonanie dowolnymi technikami plastycznymi prac ukazujących  piękno  jesieni. Konkurs trwał przez cały październik i cieszył się dużym zainteresowaniem wśród dzieci.

Celem konkursu było inspirowanie twórczości artystycznej uczniów, propagowanie różnorodnych technik plastycznych jako środka własnej  wypowiedzi artystycznej oraz zwrócenie uwagi na walory krajoznawcze i piękno polskiej przyrody.

Powstały kolorowe oraz oryginalne prace plastyczne, do wykonania których uczniowie używali kolorowego papieru, bibuły, pasteli, farb, plasteliny, włóczki i naturalnych surowców takich jak: jesienne liście i żołędzie.

Jury oceniając prace brało pod uwagę  pomysłowość, staranność i  samodzielność  wykonania  oraz  wrażenie estetyczne  konkursowych prac.

Oto wyniki konkursu:

  • I miejsce: Kinga Bromilska kl. II A, Aleksandra Gaweł kl. I C oraz Aleksandra Porosło kl. III C
  • II miejsce: Aleksandra Harnowska kl. III C, Zofia Gajewska kl. III C oraz Julia Szwiec kl. I C
  • III miejsce: Patrycja Smoszna kl. III A, Amelia Kilian kl. I B, Konrad Tryba kl. III D, Adrian Miśkiewicz kl. I B oraz Julia Burda kl. IV B
  • Wyróżnienia: Aleksandra Górska kl. IV A oraz Igor Gałecki kl. I B

Laureaci konkursu  oraz  uczniowie wyróżnieni otrzymali nagrody i dyplomy,  a pozostali uczestnicy słodki upominek.

Zwycięzcom naszego konkursu i osobom wyróżnionym bardzo serdecznie gratulujemy, a wszystkim uczniom dziękujemy za wzięcie udziału w konkursie.

 Małgorzata Fal

fot. Monika Dalczyńska

Skip to content
Deprecated: trim(): Passing null to parameter #1 ($string) of type string is deprecated in /home/sptarnow/domains/sp1tarnow.pl/public_html/wp-content/plugins/simple-lightbox/includes/class.utilities.php on line 545