Dzieci z klas 1-3 uczęszczające na lekcje religii katolickiej wzięły udział w szkolnym konkursie plastycznym „Kapliczka dla Matki Bożej”.
Wyniki konkursu w klasach pierwszych:
- I miejsce: Wanessa Gwozda kl.1b, Kalina Kaczmarek kl.1c, Aleksander Ogorzelec kl.1a;
- II miejsce: Patrycja Burnat kl.1c;
- III miejsce: Szymon Łącki kl.1b.
Wyniki konkursu w klasach drugich:
- I miejsce: Julia Smęda kl. 2c, Zofia Kossoń kl. 2c, Natalia Śledź kl. 2c;
- II miejsce: Szymon Piekarz kl. 2c;
- III miejsce: Helena Pomorska kl. 2a
Wyniki konkursu w klasach trzecich:
- I miejsce: Mikołaj Sadko kl. 3a;
- II miejsce: Tomasz Wielgus kl. 3b;
- III miejsce: Kamil Kloc kl.3a.
Wyróżnienia otrzymali:
- Patryk Kozioł kl.1b,
- Ada Januszewska, Gabriela Smoleń, Leon Tobiasiński, Nikola Rokosz, Bartosz Wojciechowski, Szymon Koszyk z kl.1c,
- Jarzyna Mirowa, Zuzanna Molczyk, Hubert Dykacz z kl. 2c,
- Alicja Zubek kl.3a,
- Krystian Baran, Michał Kuboń z kl. 3b.
Wszystkim biorącym udział serdecznie gratuluję!!!













Małgorzata Jaśkowiec


