Konkurs plastyczny „Kartka wielkanocna do Papieża Franciszka”

Konkurs plastyczny „Kartka wielkanocna do Papieża Franciszka”

Instytut Dialogu Międzykulturowego im. Jana Pawła II w Krakowie zaprasza dzieci przedszkolne oraz uczniów szkół podstawowych do udziału w konkursie plastycznym zatytułowanym „Kartka wielkanocna do Papieża Franciszka, kontynuatora nauczania Jana Pawła II”.

Zadaniem konkursowym będzie samodzielne stworzenie kartki wielkanocnej wraz z życzeniami specjalnie dla urzędującego Papieża Franciszka.

Więcej informacji oraz regulamin konkursu – tutaj.

Serdecznie zapraszamy!

Katecheci

Skip to content
Deprecated: trim(): Passing null to parameter #1 ($string) of type string is deprecated in /home/sptarnow/domains/sp1tarnow.pl/public_html/wp-content/plugins/simple-lightbox/includes/class.utilities.php on line 545