Konkurs plastyczny „Laurka dla Babci i Dziadka” w świetlicy szkolnej

Konkurs plastyczny „Laurka dla Babci i Dziadka” w świetlicy szkolnej

W dniach 21 i 22 stycznia obchodzimy Dzień  Babci i Dziadka.  W tych dniach wszystkie wnuczęta składają serdeczne życzenia z okazji Święta Babci i Dziadka wręczając im laurki, kwiaty i własnoręcznie wykonane upominki.

Wychowankowie naszej świetlicy postanowili uczcić to święto i wyrazić swoim Babciom i Dziadkom miłość, szacunek oraz podziękować im za trud, opiekę i czas, który dla nich poświęcają.

W związku z tym zorganizowano konkurs na najpiękniejszą laurkę dla swoich dziadków. Dzieci bardzo zaangażowały się w przygotowanie laurek. Wykonano piękne laurki wykorzystując różne techniki plastyczne. Do swoich laurek uczniowie wykorzystywali kolorowy papier, krepinę, włóczkę, wielobarwne paseczki i kwiatuszki. Powstały laurki w kształcie serca wypełnionego wielobarwnymi kuleczkami z bibuły a także piękne  koszyczki z kwiatkami. Każda laurka była bardzo pomysłowa, wielobarwna i stanowiła małe dzieło sztuki.  Wszystkie prace zostały wyróżnione.

Prace plastyczne uczniów posłużyły do wykonania gazetek i wystawek okolicznościowych związanych z Dniem Babci i Dziadka.

Małgorzata Fal

fot. Monika Dalczyńska

 

 

Skip to content
Deprecated: trim(): Passing null to parameter #1 ($string) of type string is deprecated in /home/sptarnow/domains/sp1tarnow.pl/public_html/wp-content/plugins/simple-lightbox/includes/class.utilities.php on line 545