Konkurs plastyczny „Laurka dla Jana Pawła II”

Konkurs plastyczny „Laurka dla Jana Pawła II”

Katecheci zachęcają do wzięcia udziału w konkursie „Laurka dla Jana Pawła II”.

Konkurs ten został zorganizowany dla uczczenia 100. rocznicy urodzin Jana Pawła II. Z uwagi na wyjątkowe okoliczności i panującą sytuację prace przesyłane będą drogą elektroniczną.

Zadaniem konkursowym jest wykonanie laurki dla Jana Pawła II w sposób tradycyjny (ręcznie) lub elektronicznie przy pomocy programów graficznych (rekomendowany Tux Paint). Wykonane prace plastyczne należy sfotografować i przesłać zdjęcie, a w przypadku programów graficznych wygenerować obraz i przesłać plik w formacie PNG lub JPG na adres: info@idmjp2.pl .

Praca może zostać wykonana indywidualnie lub może to być to praca rodzinna.

Prace należy przesłać do 13.05.2020 r.

Szczegóły w regulaminie (do pobrania) lub na stronie – w linku.

Katecheci

Skip to content
Deprecated: trim(): Passing null to parameter #1 ($string) of type string is deprecated in /home/sptarnow/domains/sp1tarnow.pl/public_html/wp-content/plugins/simple-lightbox/includes/class.utilities.php on line 545