KONKURS PLASTYCZNY „Nowoczesne warsztaty rzemieślnicze”

KONKURS PLASTYCZNY „Nowoczesne warsztaty rzemieślnicze”

Zachęcamy uczniów klas I-VIII szkół podstawowych do wzięcia udziału w konkursie plastycznym pt. “Nowoczesne warsztaty rzemieślnicze”, organizowanym przez Izbę Rzemieślniczą oraz Małej i Średniej Przedsiębiorczości w Tarnowie.

Zadaniem uczestnika konkursu jest przedstawienie wybranego warsztatu rzemieślniczego  w ciekawy sposób, wykorzystując np. przestrzeń warsztatu rzemieślnika, jego umiejętności, stosowane narzędzia, informacje na temat zawodu, jego historię i tradycje.

Wykaz zawodów rzemieślniczych podany jest w poniższym linku: https://izbarzemieslnicza.tarnow.pl/wp-content/uploads/2023/03/DUALNE_Wykazzawodow-nauka-zawodu_luty-2023.pdf

Do konkursu dopuszcza się wyłącznie formy plastyczne płaskie w formacie A4 lub A3. Prace mogą być wykonane dowolną techniką plastyczną (np. kredka, farby plakatowe, akwarela, tempera, pastele suche, pastele olejne, kolaż), w wybranym graficznym programie komputerowym lub w wersji filmowej, np. w formie wywiadu. (maksymalnie do 3 min).

UWAGA: Prace należy złożyć do Pani Magdaleny Szpunar (sala B33) lub do biblioteki szkolnej  do dnia 27.11.2023 r. (poniedziałek) do godz. 11:50.

Każda praca powinna być opatrzona metryczką (naklejoną na odwrocie pracy): imię i nazwisko, wiek autora, nazwę przedszkola/szkoły oraz dołączoną kartą zgłoszeniową.

Wykonane prace konkursowe wraz z formularzami zgłoszeniowymi zostaną przekazane do Izby Rzemieślniczej oraz Małej i Średniej Przedsiębiorczości w Tarnowie ul. Kochanowskiego 32, 33-100 Tarnów) – organizatora konkursu. 

Druki karty zgłoszeniowej i metryczki do pobrania. Szczegóły dotyczące konkursu także pod tym linkiem.

Koordynator konkursu w szkole – Doradca zawodowy: Magdalena Szpunar

Skip to content
Deprecated: trim(): Passing null to parameter #1 ($string) of type string is deprecated in /home/sptarnow/domains/sp1tarnow.pl/public_html/wp-content/plugins/simple-lightbox/includes/class.utilities.php on line 545