Konkurs plastyczny w Szkole Podstawowej nr 18

Konkurs plastyczny w Szkole Podstawowej nr 18

Dnia 14 maja uczniowie naszej szkoły wzięli udział w konkursie plastycznym pt. „Kolorowa Łąka” organizowanym przez Szkołę Podstawową nr 18 im. Jana Kochanowskiego w Tarnowie, w ramach projektu „Osiemnastka na tropie talentów”. Uczniowie klas I-III wykonywali prace w formacie A3 pastelami olejnymi, a IV-VII farbami akwarelowymi, również w formacie A3.

Naszą szkołę reprezentowali: Aleksandra Harnowska i Gabriela Płoskonka z kl. III c, Natalia Wójcik z kl. VI b oraz Mateusz Malec z kl. IV c. Uczennice klas trzecich przygotowywane były przez p. Małgorzatę Fal, Edytę Sułkowską oraz Monikę Dalczyńską. Z uczniami klas starszych pracowała p. Adrianna Wicher. Trójka uczniów otrzymała dyplomy za udział, a Natalia Wójcik dyplom wyróżniający oraz nagrodę.

Uczestnikom dziękujemy za udział.

Monika Dalczyńska

Skip to content
Deprecated: trim(): Passing null to parameter #1 ($string) of type string is deprecated in /home/sptarnow/domains/sp1tarnow.pl/public_html/wp-content/plugins/simple-lightbox/includes/class.utilities.php on line 545