Konkurs plastyczny dla klas 4 z okazji Światowego Dnia Ziemi

Konkurs plastyczny dla klas 4 z okazji Światowego Dnia Ziemi

Dzień Ziemi to największe na świecie ekologiczne święto, które od wielu lat obchodzimy 22 kwietnia.

Celem obchodów jest promowanie zachowań chroniących środowisko i naszą planetę, a tegorocznym motywem przewodnim jest hasło „Przywróć naszą Ziemię”.  

Z tej okazji zachęcamy uczniów klas czwartych do wzięcia udziału w konkursie na plakat promujący zachowania chroniące Ziemię.

Przygotuj plakat pod hasłem: Jak dbam o Ziemię na co dzień? (format A3, technika dowolna), a następnie zrób zdjęcie swojej pracy i wyślij je na adres e-mail: hanakopesp1@gmail.com w terminie do 5.05.2021r. Szczegóły tutaj.

Najciekawsze prace będą opublikowane na stronie szkoły, przewidziane nagrody!

Anna Kopeć

Skip to content
Deprecated: trim(): Passing null to parameter #1 ($string) of type string is deprecated in /home/sptarnow/domains/sp1tarnow.pl/public_html/wp-content/plugins/simple-lightbox/includes/class.utilities.php on line 545