Konkurs „Zawody Rzemieślnicze”

Konkurs „Zawody Rzemieślnicze”

W dniach 4-11 czerwca chętni uczniowie z naszej szkoły, mogą wziąć udział w konkursie zawodoznawczym. Ich zadaniem będzie samodzielne napisanie wiersza opisującego lub opowiadającego wybrany zawód rzemieślniczy. Wykonane prace zostaną wykorzystane do wydania publikacji pt. „Kim zostanę? Wierszyki o zawodach rzemieślniczych”.

Prace należy składać do dnia 11 czerwca do godz. 15.15 wraz z kartą zgłoszenia do Pani Magdaleny Szpunar – Szkolnego doradcy zawodowego. (sala B 33). Szczegóły na plakacie. Regulamin i karta zgłoszeniowa do pobrania pod linkiem.

Serdecznie zachęcamy do udziału.

plakat

Magdalena Szpunar

Skip to content
Deprecated: trim(): Passing null to parameter #1 ($string) of type string is deprecated in /home/sptarnow/domains/sp1tarnow.pl/public_html/wp-content/plugins/simple-lightbox/includes/class.utilities.php on line 545