Konsultacje psychologa „Poznaj swoje predyspozycje zawodowe”

Konsultacje psychologa „Poznaj swoje predyspozycje zawodowe”

W ramach Ogólnopolskiego Tygodnia Kariery dnia 19.10.2016 r. odbyły się konsultacje ,,Poznaj swoje predyspozycje zawodowe” prowadzone przez psychologa szkolnego– Anetę Kmiecik. Zajęcia służyły właściwemu samopoznaniu w aspekcie psychologicznym. Uczniowie mogli ustalić swój typ osobowości zawodowej, poznać poziom własnej samooceny, kreatywności oraz asertywności. Nie obyło się też bez ustalenia czy uczniowie posiadają soft skills, czyli tzw. miękkie umiejętności, na które składają się: umiejętność pracy w zespole, komunikatywność i zaangażowanie. Chętni uczniowie wzięli udział we warsztatach dotyczących komunikowania swoich uczuć oraz umiejętności współpracy w grupie.

Skip to content
Deprecated: trim(): Passing null to parameter #1 ($string) of type string is deprecated in /home/sptarnow/domains/sp1tarnow.pl/public_html/wp-content/plugins/simple-lightbox/includes/class.utilities.php on line 545