Korespondencja z Królową Elżbietą II

Korespondencja z Królową Elżbietą II

Królowa Wielkiej Brytanii Elżbieta II obchodziła w tym roku swoje 90. urodziny. Postanowiliśmy włączyć uczniów naszej szkoły w świętowanie tej rocznicy wysyłając do brytyjskiej monarchini kartkę urodzinową.
Wiosną 2016 r. angliści oraz Samorząd Uczniowski SP 1 zorganizowali konkurs plastyczno-językowy dla uczniów klas IV-VI na najładniejszą kartkę urodzinową. Uczniowie mieli za zadanie samodzielnie wykonać  kartkę dowolną techniką i sformułować treść życzeń urodzinowych do Królowej. W konkursie udział wzięło 12 uczniów.
Najładniejszą kartkę wykonała Klaudia Wróbel (obecnie uczennica kl. I bg), zaś autorem najciekawszych  życzeń był Patryk Pałucki (obecnie uczeń kl. I ag). Kartka Klaudii z życzeniami Patryka została wysłana od naszej szkoły do Królowej Elżbiety II. Jesteśmy zaszczyceni, że w odpowiedzi otrzymaliśmy okolicznościową kartkę oraz list z podziękowaniem od dostojnej jubilatki, Jej Wysokości Królowej Elżbiety II.
Poniżej kartka wysłana do Królowej:

i skan kartki i listu od Królowej Elżbiety II:

Autorzy kartki do Królowej:

Skip to content
Deprecated: trim(): Passing null to parameter #1 ($string) of type string is deprecated in /home/sptarnow/domains/sp1tarnow.pl/public_html/wp-content/plugins/simple-lightbox/includes/class.utilities.php on line 545