Kurs „Eco school” w Antalyi

Kurs „Eco school” w Antalyi

W dniach 25-29 września troje nauczycieli naszej szkoły – pani dyrektor Andżelika Pach, pani Beata Karpała oraz pan Jarosław Zakrzewski  – wzięło udział w międzynarodowym kursie pt. „Eco school” w ramach projektu Erasmus+. Organizatorem szkolenia, które odbyło się w Antalyi (Turcja) był Erasmus Mobility Academy.

Zajęcia przyniosły wiele nowych pomysłów związanych z tematem Eko Szkoły. Część z nich będziemy chcieli wdrożyć w naszej placówce. Wiele z naszych rozwiązań spotkało się z zainteresowaniem pozostałych uczestników.

Było to dla nas czas zdobywania nowych doświadczeń, dzielenia się wiedzą, a także okazja do poznania kultury i zabytków tego regionu Turcji.

Dziękujemy!

Andżelika Pach, Beata Karpała i Jarosław Zakrzewski

Skip to content
Deprecated: trim(): Passing null to parameter #1 ($string) of type string is deprecated in /home/sptarnow/domains/sp1tarnow.pl/public_html/wp-content/plugins/simple-lightbox/includes/class.utilities.php on line 545