Kurs „ICT in Education”

Kurs „ICT in Education”

Kolejna grupa nauczycieli z naszej szkoły Panie: Anna Janus, Anna Pędrak i Joanna Szafraniec wzięła udział w kursie „ICT in Education” w ramach projektu Erasmus+. Szkolenie miało miejsce w Pradze w dniach od 5 do 9 września 2022 r.

Podczas szkolenia zostały zaprezentowane aplikacje oraz narzędzia internetowe, które znacznie podnoszą jakość oraz atrakcyjność pracy z uczniami m.in. LearningApps, goqr.me, ClassDojo, Plickers, pixlr.com, Canva. Dzięki programom code.com, scratch.mit.edu, codeacademy.com poznałyśmy tajniki kodowania. Wzięłyśmy również udział w cyklu wykładów poświęconych prawom autorskim oraz bezpieczeństwu w sieci. Szkolenie zakończyło się rozdaniem certyfikatów potwierdzających zdobycie przez Nas nowych umiejętności.

Czas wolny poświęciłyśmy na zwiedzanie pięknej Pragi.

Joanna Szafraniec

Skip to content