Kurs na temat Zrównoważonego Rozwoju w Pradze

Kurs na temat Zrównoważonego Rozwoju w Pradze

W dniach 12 -16 czerwca bieżącego roku trzy nauczycielki naszej szkoły – Monika Dalczyńska-Loraj, Monika Łoboda i Katarzyna Kamińska – uczestniczyły w kursie pt. „Zrównoważony Rozwój” w Pradze w ramach programu Erasmus+. Razem z nauczycielami z różnych krajów m.in. Turcji, Rumunii, Niemiec, Portugalii oraz Łotwy wzięły udział w zajęciach poszerzających wiedzę na temat siedemnastu celów Zrównoważonego Rozwoju. Zajęcia były prowadzone w formie wykładów oraz ćwiczeń umożliwiających międzykulturową wymianę doświadczeń i pomysłów. Uczestnicy kursu wzięli również udział w zwiedzaniu Pragi z przewodnikiem.

Podczas kolejnych dni kursu podkreślono konieczność skutecznej edukacji na rzecz zrównoważonego rozwoju, nauki ukierunkowanej na działanie oraz podejmowanie odpowiedzialnych decyzji mających wpływ na przyszłość naszej Planety. Zwrócono uwagę na rozwijanie umiejętności społecznych i emocjonalnych.

Ostatniego dnia rozdane zostały certyfikaty potwierdzające zdobyte kwalifikacje.

Monika Dalczyńska-Loraj

fot. Monika Dalczyńska-Loraj, Monika Łoboda i Katarzyna Kamińska

Skip to content
Deprecated: trim(): Passing null to parameter #1 ($string) of type string is deprecated in /home/sptarnow/domains/sp1tarnow.pl/public_html/wp-content/plugins/simple-lightbox/includes/class.utilities.php on line 545