Erasmus+ kurs w Palermo

Erasmus+ kurs w Palermo

W dniach 12–19. 03.2022r. Pani dyrektor Andżelika Pach wraz z nauczycielami p. Beatą Karpałą i p. Jarosławem Zakrzewskim, uczestniczyli w kursie „Making the most of New Technologies, apps and social media in the classroom”. Szkolenie odbywało się w ramach projektu Erasmus+ i miało miejsce w Palermo na Sycylii. 

Kurs w całości odbywał się w języku angielskim, a jego główną tematyką było wykorzystywanie narzędzi IT w edukacji. Intensywna praca, poznawanie nowych aplikacji, wymiana doświadczeń z innymi uczestnikami kursu z Hiszpanii i Słowenii, przeplatały się z możliwością odkrywania Palermo i poznawania sycylijskiej kultury oraz zwyczajów. 

Wyjazd był niewątpliwie ubogacającym doświadczeniem, które zaowocuje w pracy nauczycieli w przyszłości. 

Beata Karpała

fot. Andżelika Pach

film Jarosław Zakrzewski

W filmie wykorzystano utwór L’Italiano vero (Toto Cotugno).

Skip to content
Deprecated: trim(): Passing null to parameter #1 ($string) of type string is deprecated in /home/sptarnow/domains/sp1tarnow.pl/public_html/wp-content/plugins/simple-lightbox/includes/class.utilities.php on line 545