Nasi uczniowie wzięli udział w wiosennej edycji Międzynarodowego Konkursu Szachowego „Konik Szachowy” i w dniu dzisiejszym odebrali zasłużone dyplomy i nagrody.
Najwyższy wynik i tytuł laureata otrzymał Jakub Joniec, uczeń klasy ósmej. Aż pięciu uczniów: Michał Kuboń, Szymon Frużyński, Artur Stelmach, Lucjan Dziubanowski oraz Igor Kukułka, osiągnęło ponadprzeciętne wyniki.
Wszystkim szachistom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!




red. i fot. Marzena Żmuda


