Lekcja muzealna w Ratuszu

Lekcja muzealna w Ratuszu

Lekcja muzealna klasy 5c i oddziału ukraińskiego w Ratuszu

W dniu 3 listopada klasa 5c i oddział ukraiński wraz z wychowawczyniami uczestniczyli w bardzo ciekawej lekcji muzealnej na temat porcelany. Na początku uczniowie dowiedzieli się skąd pochodzi i jak wyrabiano przedmioty z porcelany. Następnie, w części warsztatowej, wykolorowali talerzyk z kogutem według własnego pomysłu. Na koniec miłą niespodzianką okazał się pyszny deser – ciasteczka i soczek. Zadowoleni uczniowie, niosąc swoje talerzyki, wrócili do szkoły.

Renata Brzezińska

fot. Renata Brzezińska i Zoriana Fedyniak-Wielgus

Skip to content
Deprecated: trim(): Passing null to parameter #1 ($string) of type string is deprecated in /home/sptarnow/domains/sp1tarnow.pl/public_html/wp-content/plugins/simple-lightbox/includes/class.utilities.php on line 545