Lekcje biblioteczne

Lekcje biblioteczne

Korzystając z oferty lekcji bibliotecznych Miejskiej Biblioteki Publicznej im. Juliusza Słowackiego w Tarnowie uczniowie klas 4-7 we wrześniu i październiku wzięli udział w zajęciach z książką w tle.

Czwartoklasiści poznawali dzieje książki i pisma; piątoklasiści dowiedzieli się o złych książkach, czyli czego nie wolno było czytać; dla uczniów klas szóstych były to zajęcia pod hasłem „Detektyw na tropie przygody – przegląd literatury detektywistycznej”; zaś uczniowie klas siódmych dowiedzieli się o wpływie czytania na rozwój psychofizyczny młodzieży.

fot. Dorota Sudoł i Sylwia Szafarz-Zakrzewska

Skip to content
Deprecated: trim(): Passing null to parameter #1 ($string) of type string is deprecated in /home/sptarnow/domains/sp1tarnow.pl/public_html/wp-content/plugins/simple-lightbox/includes/class.utilities.php on line 545