Lekcje biblioteczne

Lekcje biblioteczne

Uczniowie Hoffmanówki ponownie uczestniczyli w lekcjach bibliotecznych organizowanych przez Miejską Bibliotekę Publiczną im. J. Słowackiego w Tarnowie.

Gimnazjaliści mieli okazję poszerzyć wiedzę dotyczącą życia i twórczości Czesława Miłosza. Uczniowie klas czwartych poznawali w tym roku dzieje książki i pisma, natomiast uczniowie klas piątych mogli przekonać się, że gazety i czasopism są także źródłem wiedzy o świecie. Szóstoklasiści  zastanawiali się, kto wymyślił litery, a uczniowie klas siódmych dowiedzieli się, w jaki sposób reklama wpływa na popularność książek. Uczniom klas ósmych zaproponowano zajęcia dotyczące współczesnego języka mówionego i pisanego.

Elżbieta Kaczor

fot. Renata Brzezińska

fot. Sylwia Szafarz-Zakrzewska

fot. Elżbieta Kaczor

Skip to content
Deprecated: trim(): Passing null to parameter #1 ($string) of type string is deprecated in /home/sptarnow/domains/sp1tarnow.pl/public_html/wp-content/plugins/simple-lightbox/includes/class.utilities.php on line 545