Logowanie do Ms Teams dla klas 4-6

Logowanie do Ms Teams dla klas 4-6

Szanowni Państwo,

Mając na uwadze dobro dzieci, wydłużający się czas zdalnego nauczania, jak również Państwa prośby i oczekiwania kierowane w naszą stronę, zdecydowaliśmy się na wprowadzenie uczniów klas 4-6 na platformę MS TEAMS.

Cały proces przenoszenia szkoły w wirtualną rzeczywistość niestety wymaga czasu. Jako pierwsze na platformę zostały wprowadzone klasy 7 i 8. Mamy już pewne wnioski i doświadczenie.

Od dnia 20. 04. 2020 r. klasy 4-6 również będą korzystać z platformy MS TEAMS, zatem bardzo prosimy uczniów (z pomocą Rodziców) w najbliższych dniach (15-17.04) o pierwsze zalogowanie się na platformie zgodnie z instrukcją dostępną tutaj.

Ostatni slajd zawiera informację, gdzie można szukać pomocy.

Bardzo prosimy o kontakt w razie problemów z logowaniem.

Dyrekcja Szkoły

Skip to content
Deprecated: trim(): Passing null to parameter #1 ($string) of type string is deprecated in /home/sptarnow/domains/sp1tarnow.pl/public_html/wp-content/plugins/simple-lightbox/includes/class.utilities.php on line 545