Mamy wielki finał Tarnowskiej Ligi Debatanckiej Junior!!!

Mamy wielki finał Tarnowskiej Ligi Debatanckiej Junior!!!

Mamy wielki finał!!!

Dzisiaj (12 marca) nasza drużyna debatancka biorąca udział w rozgrywkach Tarnowskiej Ligi Debatanckiej Junior zmierzyła się w 1/2 finału z rywalami ze Szkoły Podstawowej nr 18 i odniosła zasłużone zwycięstwo w stosunku 4:1. Półfinałową debatę oceniało 5 mędrców.

Debata oxfordzka toczyła się w oparciu o tezę: „Nie należy zgadzać się na profesjonalizację sportu dziecięcego”. Nasi uczniowie wylosowali rolę propozycji, czyli mieli za zadanie wykazać, że teza jest prawdziwa i dokonali tego w błyskotliwy sposób. W kolejności wystąpili:

  • 1. mówca – Matylda Bis
  • 2. mówca – Aleksandra Kowalska
  • 1. doradca – Magdalena Kuboń
  • 2. doradca – Jędrzej Kupczyk
  • 3. mówca – Barbara Kossoń
  • 4. mówca – Jakub Laskowski.

Gratulujemy naszym uczniom awansu do wielkiego finału, który był rezultatem ich entuzjazmu i ciężkiej pracy.

Przy przygotowaniu do każdej debaty wspiera nas uczeń III LO w Tarnowie Krystian, wicemistrz Polski debat oxfordzkich, któremu gorąco dziękujemy. Opiekunem zespołu debatanckiego jest pan Adam Wojerz.

Adam Wojerz

Skip to content
Deprecated: trim(): Passing null to parameter #1 ($string) of type string is deprecated in /home/sptarnow/domains/sp1tarnow.pl/public_html/wp-content/plugins/simple-lightbox/includes/class.utilities.php on line 545