Maria Stanczykiewicz finalistką konkursu „Improve Your English”

Maria Stanczykiewicz finalistką konkursu „Improve Your English”

Miło nam poinformować, że Maria Stanczykiewicz z kl. III bg została finalistką XVI edycji konkursu dla gimnazjalistów „Improve Your English” zorganizowanego przez III Liceum Ogólnokształcące w Tarnowie. Tegoroczna edycja konkursu była edycją jubileuszową w związku z obchodami 120-lecia III LO.

Konkurs ten przebiegał w II etapach – 15 grudnia 2017 oraz 23 marca 2018. Pierwszy etap miał formę testu pisemnego obejmującego ćwiczenia leksykalno-gramatyczne  z  zakresu materiału gimnazjalnego na poziomie podstawowym i rozszerzonym. Drugi zaś to test pisemny, który obejmował słuchanie i czytanie ze zrozumieniem oraz test wiedzy o Wielkiej Brytanii i Stanach Zjednoczonych. Obydwa etapy konkursu odbyły się w III LO.

Gratulujemy!

Sylwia Szafarz-Zakrzewska

Skip to content
Deprecated: trim(): Passing null to parameter #1 ($string) of type string is deprecated in /home/sptarnow/domains/sp1tarnow.pl/public_html/wp-content/plugins/simple-lightbox/includes/class.utilities.php on line 545