Matematyczny Kalendarz Adwentowy – podsumowanie 

Matematyczny Kalendarz Adwentowy – podsumowanie 

W tym roku w grudniowym wyzwaniu matematycznym wzięło udział prawie 40 uczniów klas IV – VIII. Wielu z nich nie tylko bezbłędnie wykonało zadania, których było aż 24, ale także przygotowało prace, które wzięły udział w konkursie na najładniej wykonaną prezentację swoich zmagań matematycznych.  

Jury miało ogromny problem z podziałem miejsc i dlatego ostatecznie zdecydowało o następujących wynikach: 

  • I miejsce – Artur Stelmach  
  • II miejsce: Amelia Ściuk, Anna Zakrzewska, Milena Czabańska, Damian Durdek i Emilia Świątek 
  • III miejsce: Zuzanna Grochowski, Zuzanna Zając, Inez Nowak i Anna Harnowska 
  • Wyróżnienie otrzymali: Maja Szafarz, Jakub Ludwa, Milena Kulig i Natasza Lesiak 

Wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy i zapraszamy do zabawy w przyszłym roku.  

Beata Karpała

Skip to content
Deprecated: trim(): Passing null to parameter #1 ($string) of type string is deprecated in /home/sptarnow/domains/sp1tarnow.pl/public_html/wp-content/plugins/simple-lightbox/includes/class.utilities.php on line 545