Medale w tenisie stołowym

Medale w tenisie stołowym

Uczennica naszej Szkoły, Emilia Świątek wywalczyła dwa złote medale – zajęła I miejsce w Mistrzostwach Wojewódzkich Skrzatek i Skrzatów w tenisie stołowym w Gdowie w grze indywidualnej oraz w grze podwójnej. Zawody odbyły się 20 września b.r. Emilka jest wychowanką MKS Tarnovia Tarnów. Więcej informacji w linku.

Także dwa medale – złoty i srebrny – w Indywidualnych Mistrzostwach Polski Weteranów w Bilczy w tenisie stołowym w kategorii 50-59 lat zdobył Pan Dyrektor Adam Kieroński. Więcej informacji w linku.

Serdecznie gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów!

Skip to content
Deprecated: trim(): Passing null to parameter #1 ($string) of type string is deprecated in /home/sptarnow/domains/sp1tarnow.pl/public_html/wp-content/plugins/simple-lightbox/includes/class.utilities.php on line 545