„Między nami Kobietkami”

„Między nami Kobietkami”

Dojrzewanie to taki okres w życiu człowieka, kiedy organizm przygotowuje się do tego, by stać się dorosłym. Dziewczynki zmieniają się w kobiety, chłopcy – w mężczyzn. Możesz zauważyć jak szybciej rośniesz, ale także jak zmienia się Twoja sylwetka.

W okresie dojrzewania pojawiają się też inne zmiany, na przykład trądzik. Te wszystkie zmiany nie są łatwe, bo dotyczą nie tylko wyglądu zewnętrznego, ale całego organizmu. Pamiętaj, że w tym czasie możesz czuć się nie najlepiej, a Twoi najbliżsi  muszą otoczyć Cię opieką. Przyda Ci się trochę wiadomości na ten temat.

„Między nami Kobietkami” to spotkanie dla uczennic klas szóstych, które dostarczyło dziewczynkom wielu informacji w kontekście dojrzewania. Odbyło się ono 25 listopada i zostało przeprowadzone przez dyplomowaną pielęgniarkę, panią Olgę Skrabę.

Patrycja Sikorska

Skip to content
Deprecated: trim(): Passing null to parameter #1 ($string) of type string is deprecated in /home/sptarnow/domains/sp1tarnow.pl/public_html/wp-content/plugins/simple-lightbox/includes/class.utilities.php on line 545