3 grudnia obchodzimy Międzynarodowy Dzień Osób z Niepełnosprawnościami. To wyjątkowa okazja, aby przypomnieć sobie, że każdy z nas zasługuje na zrozumienie, wsparcie i możliwość pełnego uczestnictwa w życiu szkoły i społeczeństwa.
W naszej szkole promujemy postawę otwartości oraz dzieci, jak ważne są empatia i pomoc innym. Małe gesty życzliwości mogą zmienić bardzo wiele.
Razem budujemy środowisko, w którym wszyscy czują się ważni💙
red. Anna Janus



