Międzynarodowy Dzień Osób z Niepełnosprawnościami

Międzynarodowy Dzień Osób z Niepełnosprawnościami

3 grudnia obchodzimy Międzynarodowy Dzień Osób z Niepełnosprawnościami. To wyjątkowa okazja, aby przypomnieć sobie, że każdy z nas zasługuje na zrozumienie, wsparcie i możliwość pełnego uczestnictwa w życiu szkoły i społeczeństwa.

W naszej szkole promujemy postawę otwartości oraz dzieci, jak ważne są empatia i pomoc innym. Małe gesty życzliwości mogą zmienić bardzo wiele.

Razem budujemy środowisko, w którym wszyscy czują się ważni💙

plakat

red. Anna Janus