Relacja z Międzynarodowego Dnia Postaci z Bajek

Relacja z Międzynarodowego Dnia Postaci z Bajek

W piątek, 5 listopada, nasza szkoła zamieniła się w jedną wielką bajkową krainę. Na korytarzu mogliśmy oglądać myszki Minnie, Smerfy, Gargamela, wróżki, księżniczki, czarodziejów, piratów i wiele, wiele innych postaci. Samorząd Szkolny dziękuje wszystkim uczniom i nauczycielom za zaangażowanie i ubranie się w piękne, bajkowe stroje. 

W ramach Międzynarodowego Dnia Postaci z Bajek biblioteka szkolna przygotowała konkurs czytelniczy, w którym uczniowie musieli się wykazać znajomością treści bajek, baśni i legend.

Bajkowy konkurs zorganizowała również pani Magdalena Szpunar. Uczniowie uczęszczający w tym dniu na zajęcia korekcyjno-kompensacyjne mieli za zadanie rozpoznać bajkę po melodii. 

Renata Brzezińska

fot. Magdalena Sowa-Hebda

Skip to content
Deprecated: trim(): Passing null to parameter #1 ($string) of type string is deprecated in /home/sptarnow/domains/sp1tarnow.pl/public_html/wp-content/plugins/simple-lightbox/includes/class.utilities.php on line 545