Międzynarodowy Konkurs Informatyczny Bóbr

Międzynarodowy Konkurs Informatyczny Bóbr

W dniu 15 listopada 2017 roku uczniowie klas piątych i szóstych wzięli udział w Międzynarodowym Konkursie Informatycznym Bóbr. Jest to polska nazwa powołanego do życia w 2004 roku na Litwie międzynarodowego konkursu Bebras z zakresu informatyki oraz technologii informacyjnej i komunikacyjnej. Głównym celem konkursu jest rozwój i kształtowanie myślenia algorytmicznego i komputacyjnego oraz popularyzacja posługiwania się technologią informacyjną i komunikacyjną wśród uczniów. Uczestnicy konkursu rozwiązywali zadania online korzystając z platformy konkursowej.

Mamy nadzieję, że nasi uczniowie wykazali  się umiejętnościami algorytmicznego myślenia i uzyskają wysokie wyniki w tym konkursie, a wszystkich zainteresowanych zachęcamy do udziału w kolejnej edycji konkursu.

Dorota Sudoł i Andżelika Pach

Skip to content
Deprecated: trim(): Passing null to parameter #1 ($string) of type string is deprecated in /home/sptarnow/domains/sp1tarnow.pl/public_html/wp-content/plugins/simple-lightbox/includes/class.utilities.php on line 545