Międzyszkolny konkurs literacki „O pióro Hoffmanowej”

Międzyszkolny konkurs literacki „O pióro Hoffmanowej”

Na spuściźnie pedagogicznej Klementyny Hoffmanowej wychowało się kilka pokoleń polskich dzieci, dlatego co roku w naszej szkole w związku ze świętem naszej patronki odbywa się międzyszkolny konkurs literacki O pióro Hoffmanowej, który skierowany jest właśnie do dzieci. Chętni uczniowie piszą autorskie opowiadania o dzieciach. Nagrody wręczane są podczas uroczystości Święta Patronki – 23 listopada.

W tym roku uroczystego wręczenia nagród nie będzie, ale GRATULUJEMY zwycięzcom:

  • Julii Jakubiak z Ogólnokształcącej Szkoły Muzycznej II stopnia w Tarnowie
  • Maciejowi Faliszewskiemu ze Szkoły Podstawowej nr 10 w Tarnowie.

Joanna Budzik

Skip to content
Deprecated: trim(): Passing null to parameter #1 ($string) of type string is deprecated in /home/sptarnow/domains/sp1tarnow.pl/public_html/wp-content/plugins/simple-lightbox/includes/class.utilities.php on line 545