Miejskie obchody Święta Konstytucji Trzeciego Maja

Miejskie obchody Święta Konstytucji Trzeciego Maja

W dniu dzisiejszym odbyły się miejskie obchody 231. rocznicy Uchwalenia Konstytucji 3. Maja. Uczestniczył w nich poczet sztandarowy naszej Szkoły, której społeczność szanuje polskie tradycje.

Uroczystości rozpoczęły się Mszą Świętą w intencji Ojczyzny w tarnowskiej Katedrze. Następnie prezydent miasta Roman Ciepiela, wraz z radnymi, samorządowcami, pocztami sztandarowymi i grupami rekonstrukcyjnymi udał się pod Grób Nieznanego Żołnierza, gdzie złożono pamiątkowe kwiaty oraz światło pamięci.

fot. Sylwia Szafarz-Zakrzewska i Krzysztof Leśniak

Skip to content
Deprecated: trim(): Passing null to parameter #1 ($string) of type string is deprecated in /home/sptarnow/domains/sp1tarnow.pl/public_html/wp-content/plugins/simple-lightbox/includes/class.utilities.php on line 545