Mikołajki w Hoffmanówce

Mikołajki w Hoffmanówce

6 grudnia to dzień, który wszyscy bardzo lubimy. Pomysłów na prezenty i niespodzianki było wiele.

Uczniowie klas I-III wybrali się do Multikina w Galerii Tarnovia na „Trolle 3”, klasy czwarte na „Kajtek Czarodziej”, zaś siódme na „Marvels”.

Uczniowie klas piątych, szóstych i ósmych dawały i otrzymywały prezenty od wylosowanych przez siebie kolegów i koleżanek.

Klasa 1B w ramach prezentu na mikołajki pojechała wyszaleć się w bawialni. Sama droga była nie lada wyzwaniem, bo trzeba było przedzierać się przez miejską dżunglę i pokonać wysokie śniegi. Na miejscu czekało wiele torów przeszkód, siłowania i mnóstwo atrakcji. Na szczęście spalone kilogramy uczniowie nadrobili pyszną pizzą. Dziękujemy rodzicom za organizację i wsparcie.

Mikołajki klas 4a i 4c były jedną wielką niespodzianką. Uczniowie wiedzieli tyle, że nie mają lekcji… Kiedy spotkaliśmy o poranku przewodniczący klas dostali list od samego św. Mikołaja, on sam uchylił przed nimi tajemnicę czekającej ich niespodzianki. Ale zanim doszło do realizacji prezentu uczniowie musieli wykonać dwa zadania: wykonać klasową czapkę mikołajkową, a później nauczyć się piosenki dla Mikołaja. Po wykonaniu tych zadań czekała na dzieci gorąca czekolada z pracowni samego świętego oraz wyjątkowy film pt. Kajtek Czarodziej. Było wesoło, słodko, magicznie i tajemniczo! Jednym słowem mikołajki klasowe zaliczamy do udanych!

Sylwia Szafarz-Zakrzewska, Magdalena Czarniecka i Magdalena Kossoń

fot. Magdalena Czarniecka, Magdalena Kossoń, Beata Rynkar, Joanna Kloc, Hanna Szumlańska, Joanna Budzik, Beata Karpała, Renata Brzezińska, Dorota Sudoł, Marzena Żmuda i Magdalena Szpunar

Skip to content
Deprecated: trim(): Passing null to parameter #1 ($string) of type string is deprecated in /home/sptarnow/domains/sp1tarnow.pl/public_html/wp-content/plugins/simple-lightbox/includes/class.utilities.php on line 545