MINECRAFTOWY KONKURS CHEMICZNY

MINECRAFTOWY KONKURS CHEMICZNY

Koniec roku szkolnego to dobry czas na sprawdzenie wiedzy i umiejętności w międzyklasowej rywalizacji. Taki był cel Minecraftowego Konkursu Chemicznego, w którym udział wzięły trzyosobowe zespoły uczniów reprezentujących klasę VIIa, VIIb i VIIc. Konkurs nie tylko umożliwił weryfikację wiedzy chemicznej, ale potwierdził też, że można łączyć naukę z zabawą. Jego forma była oryginalna, bo przygotowana w oparciu o powszechnie lubianą grę komputerową MINECRAFT.

W konkursie zwyciężyła drużyna z klasy VIIa w składzie: Matylda Bis, Milena Makarewicz i Michał Podraza.

Drugie miejsce zajęła grupa z klasy VIIc czyli Filip Jeż, Jędrzej Kupczyk i Jakub Laskowski.

Na trzecim miejscu znalazły się uczennice z klasy VIIb: Anika Dulian, Magdalena Kuboń i Laura Rega. Gratulujemy!

Konkursowi przyglądała się Pani Dyrektor Andżelika Pach, która wysoko oceniła poziom wiedzy i zaangażowania konkursowiczów, doceniła zainteresowania uczniów chemią i wręczyła nagrody. Dziękujemy!

Dodatkowo na szczególną pochwałę zdecydowanie zasłużył uczeń klasy VIIa Marcel Kosałka, który stworzył komputerową wersję konkursu, opracował jego zasady i wyśmienicie go poprowadził. Brawo Marcel!

Całe wydarzenie odbywało się pod czujnym okiem pomysłodawczyni działania, nauczycielki chemii Pani Anny Kopeć.

red. i fot. Anna Kopeć

Skip to content
Deprecated: trim(): Passing null to parameter #1 ($string) of type string is deprecated in /home/sptarnow/domains/sp1tarnow.pl/public_html/wp-content/plugins/simple-lightbox/includes/class.utilities.php on line 545