Misie Ratownisie

Misie Ratownisie

Samorząd Szkolny zaproponował włączenie się w akcję zbiórki misiów organizowaną przez uczennice I LO w Tarnowie. Celem tego projektu jest pomoc psychiczna i wsparcie dzieci poszkodowanych w różnego rodzaju wypadkach wymagających udziału służb ratunkowych.

Do 25 stycznia uczniowie mogli przynieść do szkoły nieduże, nowe lub używane (wyprane i w dobrym stanie) misie. Społeczność naszej szkoły chętnie włączyła się w tę akcję.

Wszystkie misie zostały dostarczone przez panią Beatę Wyrobę do I LO, a stamtąd trafią do Straży Pożarnej, karetek Pogotowia i Policji w regionie. Jednostki, które otrzymają misie, będą mogły dać je naszym Najmłodszym w celu odwrócenia uwagi dzieci od dziejących się wokół nich przykrych wydarzeń.

Dziękujemy wszystkim za zaangażowanie się w akcję „Misie Ratownisie”!

Renata Brzezińska

fot. Renata Brzezińska, Sylwia Szafarz-Zakrzewska i Beata Wyroba

Skip to content
Deprecated: trim(): Passing null to parameter #1 ($string) of type string is deprecated in /home/sptarnow/domains/sp1tarnow.pl/public_html/wp-content/plugins/simple-lightbox/includes/class.utilities.php on line 545