Mistrzostwa Tarnowa w lekkiejatletyce

Mistrzostwa Tarnowa w lekkiejatletyce

30 września uczniowie naszego Gimnazjum wzięli udział w indywidualnych Mistrzostwach Tarnowa w lekkiej-atletyce. Minimalnie gorsza od swojej rywalki okazała się Kinga Kwiek, zdobywając srebrny medal w pchnięciu kulą. Wyższość dwóch rywalek musiała uznać Nadia Wawrzon plasując się na trzecim miejscu podium w skoku w dal. Najbardziej pechowa okazała sie trójka naszych uczniów, którzy uplasowali się na czwartych miejscach w swoich konkurencjach. Wszyscy walczyli dzielnie, dając z siebie wszystko. Gratulujemy!

Skip to content
Deprecated: trim(): Passing null to parameter #1 ($string) of type string is deprecated in /home/sptarnow/domains/sp1tarnow.pl/public_html/wp-content/plugins/simple-lightbox/includes/class.utilities.php on line 545