„Moja wymarzona szkoła” – podsumowanie konkursu plastycznego

„Moja wymarzona szkoła” – podsumowanie konkursu plastycznego

Z okazji Dnia Edukacji Narodowej obchodzonego 14 października w świetlicy szkolnej został zorganizowany konkurs plastyczny pt. „Moja wymarzona szkoła”. Celem konkursu było pobudzenie dziecięcej wyobraźni oraz propagowanie różnorodnych technik plastycznych jako środka własnej  wypowiedzi artystycznej.

Konkurs skierowany był do uczniów klas I-III. Zadaniem wychowanków było przedstawienie za pomocą dowolnych technik plastycznych wizji swojej szkoły. Posługując się środkami plastycznego wyrazu uczniowie mieli ukazać w sposób kreatywny i zaskakujący swoje wyobrażenia na jej temat.

Otrzymane prace były bardzo pomysłowe, cechowały się różnorodnym spojrzeniem na podany temat. Spośród wielu prac, wychowawcy wyróżnili następujące osoby:

Zuza Ic, Iga Ic, Hania, Ia, Zosia, IIc Karolina Ia, Igor Ib, Gabriel Ib, Weronika Ic, Karolina Ic, Gabrysia Ib, Olaf Ib, Weronika Ib, Simona IIc, Oliwia Ib, Milena Ib, Zuza Ia, Damian IIa

Oceniając prace jury brało pod uwagę przede wszystkim samodzielność, pomysłowość oraz staranność wykonania. Zwycięzcy otrzymali nagrody. Nagrodzonym uczniom serdecznie gratulujemy, a wszystkim dzieciom dziękujemy za wzięcie udziału w konkursie.

Monika Dalczyńska

 

fot. Kinga Bacik

Skip to content
Deprecated: trim(): Passing null to parameter #1 ($string) of type string is deprecated in /home/sptarnow/domains/sp1tarnow.pl/public_html/wp-content/plugins/simple-lightbox/includes/class.utilities.php on line 545