„Na Olimpie” – żywa lekcja historii

„Na Olimpie” – żywa lekcja historii
Uczniowie klas: V a, V b oraz V d, omawiając temat z historii starożytnej Grecji, sami mogli przebrać się i opowiedzieć kilka słów o greckich bogach i boginiach. Lekcja spotkała się z dużym zainteresowaniem uczniów, którzy wykazali się wielką pomysłowością w przygotowaniu strojów i atrybutów.
Pani Renata Brzezińska dziękuje wszystkim uczniom i ich rodzicom za pomysły i zaangażowanie się w tę ciekawą i nietypową lekcję historii.
Renata Brzezińska
klasa V a
fot. Renata Brzezińska
klasa V b
fot.  Joanna Kloc i Renata Brzezińska
klasa 5 d
fot. Anna Janus
Skip to content
Deprecated: trim(): Passing null to parameter #1 ($string) of type string is deprecated in /home/sptarnow/domains/sp1tarnow.pl/public_html/wp-content/plugins/simple-lightbox/includes/class.utilities.php on line 545