Nagrody za konkursy ekologiczne

Nagrody za konkursy ekologiczne

W dniu 30 marca uczniowie naszej szkoły wzięli udział w gali wręczenia nagród za konkursy ekologiczne w MCDN w Tarnowie.

W konkursie plastycznym „Recyklingowe Stwory” uczeń klasy 3c – Antoni Andrzejewski otrzymał wyróżnienie.

Natomiast trzy uczennice kl. 4a: Ada Popiołek, Amelia Bigas i Ilaya Horoszko zaprezentowały w rytmie rapu własnoręcznie wykonany recyklingowy strój pt. „Lady Zakrętka”, tym samym zdobywając I miejsce, spośród siedmiu szkół biorących udział w tym konkursie. Uczennice strój recyklingowy pod opieką p. Marioli Czuby.

Gratulujemy!

rapowy pokaz recyklingowego stroju

Mariola Czuba

Skip to content
Deprecated: trim(): Passing null to parameter #1 ($string) of type string is deprecated in /home/sptarnow/domains/sp1tarnow.pl/public_html/wp-content/plugins/simple-lightbox/includes/class.utilities.php on line 545