Nasz Samorząd już działa !

Nasz Samorząd już działa !

We wrześniu  społeczność Gimnazjum nr 1 wybrała spośród kandydatów do  Szkolnego Samorządu Uczniowskiego przewodniczącego samorządu, którym została Ola Kowalska. Pierwszą inicjatywą nowego samorządu było zorganizowanie wyborów na kandydata do Młodzieżowej Rady Miejskiej w Tarnowie, który reprezentowałby Gimnazjum nr 1 w tym gremium – uczniowie wybrali, naszym przedstawicielem będzie Angelika Szumniak uczennica kl. II. Dziękujemy wszystkim uczniom za zaangażowanie i udział w tym przedsięwzięciu i zachęcamy do dalszej współpracy.

Jolanta Żurowska

Skip to content
Deprecated: trim(): Passing null to parameter #1 ($string) of type string is deprecated in /home/sptarnow/domains/sp1tarnow.pl/public_html/wp-content/plugins/simple-lightbox/includes/class.utilities.php on line 545