Nasze finalistki wojewódzkiego konkursu

Nasze finalistki wojewódzkiego konkursu

Uczennice Gimnazjum nr 1- klasy II A, Natalia Kapustka i Michela Kuczek zostały finalistkami etapu wojewódzkiego III edycji Małopolskiego Konkursu „Śladami żołnierzy wyklętych. Pułkownik Witold Pilecki w panteonie polskiej historii”.  Rozgrywka finałowa miała miejsce 7 marca 2016 r. w Państwowej Wyższej Szkole Zawodowej im. Rotmistrza Witolda Pileckiego w Oświęcimiu.
Gratulujemy i  dziękujemy za godne reprezentowanie naszej szkoły.
Oprócz udziału w zmaganiach finałowych uczestnicy konkursu spotkali się również z Panem Markiem Zającem, sekretarzem Międzynarodowej Rady Oświęcimskiej oraz zwiedzili Państwowe Muzeum Auschwitz -Birkenau.

Opracowanie: Jolanta Żurowska

Skip to content
Deprecated: trim(): Passing null to parameter #1 ($string) of type string is deprecated in /home/sptarnow/domains/sp1tarnow.pl/public_html/wp-content/plugins/simple-lightbox/includes/class.utilities.php on line 545