Nasze tenisistki w najlepszej „4” w Polsce!

Nasze tenisistki w najlepszej „4” w Polsce!

Tenisistki SP nr 1 w Tarnowie w najlepszej „4” w Polsce!

Uczennice Szkoły Podstawowej nr 1 im. Klementyny Hoffmanowej w Tarnowie: Julia Milówka i Maja Świątek wywalczyły 4. miejsce w Drużynowych Mistrzostwach Polski Szkół Podstawowych w tenisie stołowym w Finale Ogólnopolskim Igrzysk Młodzieży, które odbyły w Zielonej Górze w dniach 5-7 czerwca 2023 r.

Jest to wyjątkowe i niecodzienne osiągnięcie, gdyż w zawodach startowało łącznie 77 zespołów szkolnych z całej Polski w 4 kategoriach – Igrzyskach Dzieci dziewcząt i chłopców oraz Igrzyskach Młodzieży dziewcząt i chłopców. Wcześniej Nasze reprezentantki musiały pokonać rywalki na  etapie miejskim, rejonowym i w finale województwa małopolskiego.

Julia i Maja na co dzień trenują w klubie MKS Tarnovia Tarnów pod okiem p. Bronisławy Stroisz, której serdecznie gratulujemy i dziękujemy. Serdeczne podziękowania chcemy skierować do Urzędu Miasta Tarnowa  i Rady Rodziców za wsparcie finansowe naszego pobytu i wyjazdu do Zielonej Góry. Ogromną wdzięczność mamy dla  Wszystkich przyjaciół i sponsorów, którzy pomogli Nam w przygotowaniu się do tych zawodów pod względem sportowym. Opiekunami drużyny byli p. Adam Kieroński – trener i p. Marcin Świątek – rodzic.

Adam Kieroński

Skip to content
Deprecated: trim(): Passing null to parameter #1 ($string) of type string is deprecated in /home/sptarnow/domains/sp1tarnow.pl/public_html/wp-content/plugins/simple-lightbox/includes/class.utilities.php on line 545