Nasze uczucia i emocje

Nasze uczucia i emocje

„Nasze uczucia i emocje” to temat dzisiejszych zajęć z psychologiem szkolnym – panią Moniką Łobodą.

W dn. 23 września uczniowie kl. III a wzięli udział w zajęciach rozwijających kompetencje emocjonalno-społeczne. Dzieci wspólnie tworzyły kolaż własnych emocji oraz uczuć. Uczniowie uzupełniali karty pracy związane z emocjami oraz bawili się w kalambury. Wzięli również udział w zabawie ruchowej uwalniającej napięcie emocjonalne – „Start rakiety”. Na koniec uczniowie utworzyli nić z włóczki tzw „nić przyjaźni”.

Monika Łoboda

Skip to content
Deprecated: trim(): Passing null to parameter #1 ($string) of type string is deprecated in /home/sptarnow/domains/sp1tarnow.pl/public_html/wp-content/plugins/simple-lightbox/includes/class.utilities.php on line 545