Nauka zdalna od 20.12.2021r.

Nauka zdalna od 20.12.2021r.

Zgodnie z decyzją ogłoszoną przez Ministerstwo Zdrowia od 20 grudnia do 9 stycznia zajęcia w szkołach będą odbywały się w systemie zdalnym. Dziś tj. 14.12.2021r. Minister Edukacji i Nauki podpisał w tej sprawie rozporządzenie.

Zatem od 20 grudnia 2021r. do 9 stycznia 2022r. zajęcia odbywać się będą w systemie zdalnym, z wyjątkiem dnia 7.01.2022r., w którym zgodnie z przyjętym w szkole kalendarzem zaplanowano dzień wolny od zajęć dydaktycznych. W tym dniu nie będzie zajęć zdalnych.

Zgodnie z obowiązującymi przepisami szkoły mogły organizować zajęcia wspomagające od września do 22 grudnia br. W związku z wprowadzeniem czasowego ograniczenia funkcjonowania jednostek systemu oświaty zaproponowano pozostawienie możliwości organizacji w szkole w dniach 20-22 grudnia 2021 r. zajęć wspomagających.
O ewentualnych terminach spotkań będą informować, przez e-dziennik, nauczyciele prowadzący zajęcia wspomagające.

Uczniom klas I-III szkoły podstawowej, których rodzice nie są w stanie zapewnić opieki, dyrektor – na wniosek rodzica – umożliwia opiekę świetlicową.
Dyrektor szkoły umożliwia dzieciom objętym tą opieką realizację zajęć z wykorzystaniem metod i technik kształcenia na odległość na terenie szkoły.

Więcej https://www.gov.pl/web/edukacja-i-nauka/od-20-grudnia-do-9-stycznia-zajecia-w-szkolach-w-systemie-zdalnym

Skip to content
Deprecated: trim(): Passing null to parameter #1 ($string) of type string is deprecated in /home/sptarnow/domains/sp1tarnow.pl/public_html/wp-content/plugins/simple-lightbox/includes/class.utilities.php on line 545